Fshesë Airbot Supersonics 3.0

149.99

Në Stok

Dizajn i ri i dorezës së hollë, peshë e reduktuar, kapje më e rehatshme për pastrim të përditshëm portativ.

Motori me çift rrotullues të lartë 19000 Pa jep fuqi të qëndrueshme vakumi për pastrim të shpejtë të shtëpisë.

Treguesi LED inteligjent i lartë tregon nivelin e baterisë, njohin statusin e pastrimit në kohë reale dhe planifikoni orarin e karikimit.

Additional information

Brendi

AirBot

Pesha e dorzës

1.2 kg

Kapaciteti i pluhurit

0.6L

Fuqia

150 W

Fuqia e thithjes

Deri në 19,000Pa

Kapaciteti i baterisë

2200 mAh

Koha e karikimit

4 orë

Koha e funksionimit

deri në 45 minuta

Niveli i zërit

60-65 db

Tensioni

110-240V AC, 50/60Hz

Madhësia e paketimit

680 x 185 x 145 mm

Menu Kryesore