Maus Gaming White Shark GM-9009 Morholt, RGB, 7200DPI

33.90

Në Stok

Additional information

Brendi

White Shark

Lloji i miut

7D – 7 butona

Chipset

Instant 825F

Interface

USB 2.0

Lloji i sensorit

Optik

Rezolucioni

1200/1600/2400/3200/4800/7200 DPI

Tracking Speed

60 IPS

Nxitim

20 G

Jetëgjatësia e tasteve

HUANO 10 M

Softueri

Po

Gjatësia e kabllit

1.8m

Ndriçimi

RGB 16,8 M

Përmasat

128×75.5×40.5

Pesha

135g

Përputhshmëria

Windows 7/8/10 dhe MacOS

Ngjyra

E zezë

Materiali

Plastikë

Menu Kryesore