Monitor për Kompjuter HP M27″ [OUTLET]

149.99270.00 (-44%)

Out of stock

SHËNIM! PRODUKTI ËSHTË I PËRDORUR DHE VJEN ME PAKETIM TË HAPUR. PRODUKTI KA 3 MUAJ GARANCION.

Additional information

Brendi

HP

Rezulucioni

FHD (1920 x 1080)

Refresh Rate

75 Hz

Madhësia e Ekranit

27 inch

Lloji i Ekranit

IPS

Portet

1 HDMI 1.4 (me mbështetje HDCP); 1 VGA

Menu Kryesore