NEUTRON n3

419.00479.00 (-13%)

Në Stok

NEUTRON n3

Falë rrotave të saj të mëdha 10″ me goma ajri dhe thithëses së fundit të butë të goditjes pranverore n3, ajo e bën udhëtimin e qytetit të këndshëm dhe të sigurt. Mekanizmi i palosjes së aluminit të lehtë e bën të gjithë skuterin të lehtë për t’u palosur dhe për t’u mbajtur. Ekrani LCD ofron të gjitha informacionet e nevojshme në lidhje me gjendjen e baterisë, shpejtësinë dhe të dhënat e tjera të ngasjes. Ju mund të merrni më shumë informacion dhe rregullim duke aktivizuar app-in në smartphone-in tuaj. Ky app është i disponueshëm për telefonat iOS dhe Android.
Rrotat e mëdha, një absorbues i pasëm i goditjes dhe një frenim i efektshëm i disqeve, e bëjnë vozitjen të rehatshme pa pasur nevojë për ndalim të shpeshtë. Përveç kësaj, ajo ka një frenim elektrik të përparme që rikthen energjinë e baterisë kur frenon, duke e karikuar kështu atë. Modeli është i disponueshëm në tre ngjyra tërheqëse: e zezë, e bardhë dhe e kuqe.
Revista Bug është në revistën e prillit të vitit 2020. bëra një rishikim të mirë të këtij skuteri. Lexoni çfarë thonë në linkun Neutron n3 reviews.

 

Specifikimet

Madhësia e rrotave 10″
Shpejtësia maksimale 25 km/h
Lloji i kornizës Alumini
Ngjyra E zezë, e kuqe, e bardhë
Motorri 350W
Max Power (kulmi) 700W
Bateria 36V, 7,5 Ah
Koha e mbushjes 4-5h
Varg 22-28 km
Lloji i frenit Frena e pasme e disqeve + frena e përparme me karikim rigjenerimi
Maksimumi i ngarkesës 100 kg
Pezullim Mbrapa
Opsione të tjera Mundësi për të përfunduar
Pesha 13,9 kg
Shfaq (shfaq) Po, LCD
Drita Po, ndriçimi LED+ i përparmë dhe i pasëm (kontrolli i app)
Dimension thread / tread cm gjatësi x gjerësi x lartësi 62.5 x 14.5 x 6.5
Maks. Ngjitu <20°

 

Menu Kryesore