Orë Digjitale dhe Kamerë e Fshehtë Wifi

38.00 34.99 (-36%)

Clear
SKU: K2023000045 Categories: ,

Additional information

Rezolucioni

1080P HD

Kamera ultra e vogël

me telekomandë WIFI

Shikim naten

infra të kuqe 12 LED

Lente

me kënd të gjerë me rezolucion të plotë prej xhami

Mbështet

zbulimin e lëvizjes, monitorimin e zërit

Mbështetni telefonin celular

Apple Android, tabletin, shikimin në distancë të kompjuterit

Menu Kryesore