Orë e mençur ACME ACT304 Multisport HR activity tracker

52.00

Në Stok

Acme prezanton gjurmuesin e aktivitetit ACT304 me monitorin e rrahjeve të zemrës, lidhjen GPS, mënyrën shumë sportive, njoftimet e thirrjeve / mesazheve, rezistent ndaj ujit, pedometrin, monitorimin e gjumit dhe një sërë funksionesh tjera. Projektuar me një ekran TFT me ngjyra 0.96 “, që tregon kohën, datën, motin, rrahjet e zemrës, kaloritë e djegura, distancën në hapa, numëron rrahjet e zemrës gjatë kohës që jeni duke ushtruar, si dhe kur po pushoni.

Gjurmuesi i aktivitetit multisportiv të Acme ACT304 krenohet me nivelin e papërshkueshëm nga uji IP67, i cili ju lejon të mbani gjatë dushit dhe notit, por nuk është i përshtatur për zhytje. Një bateri e integruar 70mAh ju lejon të përdorni gjurmuesin e aktivitetit Acme ACT304 HR tërë javën me një mbushje të vetme. Për të përdorur funksionin GPS, duhet të keni smartphone me vete.

Additional information

Brendi

ACME

Rezistent ndaj ujit

1m

Ngjyra

e zezë

Lloji i kontrollit

Butoni prekës

Treguesit

LED

Materiali i rripit

Termoplastik (TPE)

Perputhshmeria

Android 4.4 e lart, iOS 8.0+ dhe më lart

Njoftimet

thirrjet / mesazhet

Lloji i ekranit

TFT

Madhësia e ekranit

(HxV) 0.96 "

Menu Kryesore