Orë e mençur Acme SW203, 1.4″

49.99

Në Stok

I gjithë udhëtimi juaj i fitnesit në një orë: Acme SW203 Smartwatch! Dizajni elegant, luksoz dhe rezistent nga uji, fsheh një bollëk funksionesh të dobishme. Gjurmo hapat, stërvitjet, kaloritë, rrahjet e zemrës dhe shumë të tjera. Ky dizajn i thjeshtë do të përshtatet me çdo veshje, takime biznesi, udhëtime apo pushime. Mund të bëni dush, të notoni dhe të zhyteni deri në 1.5 m nën ujë duke e bartur këtë orë!

Additional information

Brendi

ACME

Pesha neto

0.059kg

Përputhshmëria

Android 5.0 e lartë, iOS 11.0 e lartë, Bluetooth v4.2 e lartë

Mbrojtja

IP68

Ekran shumëngjyrësh

po

Madhësia e ekranit

1.40

Rrahjet e zemrës

automatike dhe manuale

Lloji i kontrollit

ekran me prekje dhe një buton

Rrip i heqshëm

po

Versioni i Bluetooth

V5.0

Lloji i baterisë

Li-Po

Jetëgjatësia e baterisë

10 ditë

Njoftimet e telefonatave/mesazheve

po

Menu Kryesore