Orë e mençur Samsung Galaxy Watch 5, 40mm BT, Grafite

299.00

Në Stok

Monitoroni shëndetin tuaj 24 orë, edhe gjatë natës.

Arrini qëllimin tuaj të shëndetit duke matur përbërjen trupore me sensorin Samsung BioActive sensor.

Pajisur me bateri 13% më të madhe për përdorim të përditshëm

Ekrani me kristal zafir është 1.6 herë më i fortë

Zbuloni se si flini me teknologjinë tonë të përmirësuar të gjurmimit të gjumit. Planifikoni orarin e gjumit, zbuloni nëse gërhitni, kuptoni dhe gjurmoni fazat e gjumit (zgjimi, gjumë i lehtë, gjumë i thellë dhe REM) duke përdorur tetë simbolet e kafshëve që përfaqësojnë llojin tuaj të gjumit. Netët më të mira çojnë në ditë më të mira.

Sensori i fuqishëm 3-në-1 Samsung BioActive kontrollon në mënyrë efektive tre sensorë shëndetësorë. Sensori i analizës së impedancës bioelektrike dhe sensori optik i pulsit.

Ai gjurmon gjithçka, nga përqindja e yndyrës trupore (BIA) deri te njohuritë e peshës së muskujve skeletik.

A jeni duke ushtruar? Ora juaj numëron hapa, kalori dhe madje edhe rutina. Ai mbështet mbi 90 ushtrime që mund t’i ndiqni përmes tij.

Duhen rreth 30 minuta për të karikuar nga 0% në 45%. Po, e lexuat mirë. Falë një baterie më të madhe se paraardhësit e saj dhe karikimit të shpejtë, tani do të jeni gati për klasën.

Nga analoge në dixhitale, nga vintage në moderne, zgjidhni një temë ore që do t’ju ndihmojë të përballeni me jetën e përditshme. Zgjidhni nga diapazoni klasik ose nga temat e ndryshme të orëve.

Kërkohet versioni 6.22.1 ose më i ri i aplikacionit Samsung Health

Galaxy Watch5 duhet të çiftohet me një telefon Samsung Galaxy me Android 8.0 dhe të paktën 1.5 GB RAM.

Additional information

Brendi

Samsung

Sistemi operativ

Wear OS

Ekran

1.2" Super AMOLED

CPU

Cortex-A55 me dy bërthama 1.18 GHz

Rezolucioni

396 x 396 piksele

Memoria dhe e brendshme

16 GB, 1,5 GB RAM

Përmasat

40,4 x 39,3 x 9,8 mm

NFC

A-GPS, Glonass, Beidou, Galileo

Bateria

284 mAh

Bluetooth

5.2

Wi-Fi

802.11 a/b/g/n 2,4 GHz

Menu Kryesore