Poçi Rrotullues 360 Shkallë me Kamerë

20.00 16.99 (-56%)

Clear
SKU: K2023000097 Categories: , ,

Specifikimi

Additional information

Sistemi operativ

Android, IOS APP

Formati i ngjeshur

H.264+/H.265

Pixel

1920*1080 1080P, 1280*720 720P

Rrjeti

WiFi 2.4G

Modelet e zbulimit të alarmit

Zbulimi i sensorëve të dyfishtë PIR + Radar

Distanca IR

0~12M

Këndi

120°

Alarmi

Funksioni i shtytjes

Këndi Rotullimit

355° horizontale dhe 90° vertikale

Shpejtësia e rrotullimit

55°/s horizontale dhe 40°/s vertikale

Pamja e natës

Shikim nate me ngjyra 0.00001LUX

Infra të kuqe

30 M

Drita e bardhë

30 m

Zëri

Altoparlant i integruar 3W

Mikrofoni i integruar

20M

Lente

gjatësia fokale 3.6 mm

Ruajtja

ruajtja në renë kompjuterike (video alarmi)

Magazinimi lokal

kartë TF

Fuqia e gatishmërisë

0,003 W

Të tjera Mjedisi

Brenda/jashtë

Temperatura

-30°~+60°

Lagështia

0%~90%RH

Poçi Rrotullues 360 Shkallë me Kamerë

20.00 16.99 (-56%)

Add to Cart

Përzgjedhja Produkteve

Ska Produkte në Shportë.