Stabilizues për celular,Gimbal White Shark GMB-005 Nobori

132.59

Në Stok

White Shark NOBORI është një gjymtyrë për pajisjen tuaj të zgjuar e cila ju lejon të regjistroni video të shkëlqyera stabile pa gjurmë lëkundjeje. Ka një stabilizim prej 3 boshtesh dhe ka edhe 3 mënyra të ndryshme pune; Mënyra e përcjelljes së panelit dhe pjerrësisë, mënyra e pasimit dhe mënyra e bllokimit. Ekziston gjithashtu një aplikacion i disponueshëm për ju për pajisje Andorid ose iOS. Aplikacioni ju lejon të përdorni funksione tjera si ndjekja e fytyrës dhe objektit, afatet kohore, afatet rrotulluese.

Telefonat inteligjentë të mbështetur me max. 6.5 “diagonale e ekranit.

Joystick për kontrollin e këndit të rrotullimit dhe rrotullimit.

Ndjekja e fytyrës dhe objektit e mbështetur nga aplikacioni Gimabl Pro (Android dhe iOS).

Additional information

Brendi

White Shark

Madhësia e telefonit

6.5 "(Maks.)

Këndi (pjerrësia) Këndi

310 ° në total

Këndi i panelit

310 °

Bateria

4000mAh Li-jon

Kapaciteti i peshës

250 g (Maks.)

Koha e punës

10 orë – 12 orë

Koha e karikimit

5 orë

Lidhja

Bluetooth

Përmasa

108 mm x 70 mm x 289 mm

Pesha

460 g

Menu Kryesore