Acme Zile Smart

112.00

Në Stok

ACME SH5210 është zile e mençur për shtëpi, zyrë, me video kamerë, sd -card, 2x bateria, ka të integruar mikrofonin dhe ju ofron mundësinë të keni qasje përmes video kamerës në çdo kohë në shtëpin, zyrën tuaj përmes lidhjes nga telefoni juaj.

Specifikat e saj janë qasje me WIFI, HD kualitet, shikim gjatë natës, zbulim të lëvizjes.

SKU: K2023000079 Categories: , ,

Additional information

Brendi

ACME

Lidhjet

Wi-Fi, IEEE 802.11b / g / n

Gjatësia fokale

1.3 mm

Kendveshtrim

160 °

Kompresim video

H.264

Komunikim audio

Audio 2-kahëshe

Lidhës i energjisë

Mikro USB / 8–24 V AC

Rezolucioni

1.0 Megapixel (1280 x 720 px)

FPS

15 fps

Jetëgjatësia e baterisë

Deri në 2 muaj (a)

Zbulimi i lëvizjes

Deri në 5 m

Në pajtueshmëri

Android 4.1 ose më i lartë iOS 9.0 ose më i lartë

Njoftime

Po

Aplikacion

Smart Life ”për iOS dhe Android

Menu Kryesore