Arctic Hunter Backpack Piro

20.9929.99 (-30%)

Out of stock

Çantë shpine me dizajn ergonomik që bie në sy, e mbushur me veçori për ta bërë jetën tuaj më të lehtë. Dizajni i tij superior ofron stil të pashembullt dhe zgjidhjet e zgjuara të integruara i mbajnë të gjitha gjërat tuaja të rregulluara në mënyrë të përsosur. Kjo çantë shpine ju ndihmon gjithashtu të karikoni pajisjet tuaja celulare në lëvizje. Ju mund të lëvizni nëpër rrugët e qytetit më lehtë se kurrë, pa u shqetësuar për kushtet e motit.

Categories: ,

Specifikimi

Additional information

Rezistente

Rezistente ndaj ujit

Porta e karikimit

USB dhe porta e kufjeve

Xhepa

të ndara për tablet dhe laptop

Xhep mbrapa

Xhep mbrapa kundër vjedhjes

Me shumë xhepa

për sende të vogla, organizator, tablet, stilolaps, shishe uji, syze dielli etj.

Rripa dhe dorezë

anatomike të përforcuara për përdorim të rehatshëm

Rrip

i ngjitshëm në karrocë

Përmasat

44x29x15cm

Materiali

100% Poliester

Pesha

1.05 kg

Kapaciteti

19L

Xhepi i laptopit

15.6”

Ngjyra

E zezë

Arctic Hunter Backpack Piro

20.9929.99 (-30%)

Përzgjedhja Produkteve

Ska Produkte në Shportë.