Arctic Hunter Hera Backpack

23.9934.99 (-31%)

Out of stock

Kjo çantë shpine biznesi është bërë nga material rezistent ndaj ujit, që merr frymë me zinxhirë të papërshkueshëm nga uji. Dizajni me frymëmarrje i pjesës së pasme ju pengon të djersiteni dhe e bën atë ideal për përdorim të përditshëm. Ai gjithashtu ka një ndarje të dedikuar për laptop që mban laptopë deri në 15.6 inç. Shumë xhepa funksionalë mund të mbajnë pajisje elektronike dhe nevoja të përditshme. Një rrip bagazhi lejon që çanta e shpinës të vendoset në çantat e karrocave.

Categories: ,

Additional information

Brendi

Arctic Hunter

Rezistente

ndaj ujit

Zinxhir

Zinxhir i papërshkueshëm nga uji

Xhep

për tablet dhe laptop

Rrip

i ngjitshëm në karrocë

Me shumë xhepa

për sende të vogla, organizator, tablet, stilolaps, shishe uji, syze dielli etj

Rripa dhe dorezë

anatomike të përforcuara për përdorim të rehatshëm

Përmasat

46x31x16cm

Materiali

100% Poliester

Pesha

0.87 kg

Kapaciteti

23L

Xhepi i laptopit

15.6”

Ngjyra

E zezë

Menu Kryesore