Arctic Hunter Strop Backpack

27.9939.99 (-30%)

Në Stok

Çantë shpine me dizajn ergonomik që bie në sy, e mbushur me veçori për ta bërë jetën tuaj më të lehtë. Dizajni i tij superior ofron stil të pashembullt dhe zgjidhjet e zgjuara të integruara mbajnë të gjitha gjërat tuaja të rregulluara në mënyrë të përsosur. Kjo çantë shpine ju ndihmon gjithashtu të karikoni pajisjet tuaja celulare në lëvizje. Ju mund të lëvizni nëpër rrugët e qytetit më lehtë se kurrë, pa u shqetësuar për kushtet e motit.

Categories: ,

Additional information

Brendi

Arctic Hunter

Rezistente

Rezistente ndaj ujit me zinxhir të papërshkueshëm nga uji

Porta e karikimit

USB

Doreza

Dy doreza në dy anët

Xhepa

për tablet dhe laptop

Me shumë xhepa

për sende të vogla, organizator, tablet, stilolaps, shishe uji, syze dielli etj.

Rripa dhe dorezë

anatomike të përforcuara për përdorim të rehatshëm

Rrip

i ngjitshëm në karrocë

Përmasat

43x28x12cm

Materiali

100% Poliester

Pesha

0.95 kg

Kapaciteti

14L

Xhepi i laptopit

15.6”

Ngjyra

E zezë

Menu Kryesore