ASUS VA249HE Eye Care Monitor

179.99

Në Stok

Additional information

Monitor

ASUS VA249HE – 23,8 inç

këndi shikimit

178/178 gradë

Madhësia

23,8″ Full HD

kontrasti

3,000:1

Portet

HDMI për mutimedia dhe argëtim

Reagimi

ASCR 100,000,000:1, 5ms (GTG)

Menu Kryesore