Canon InkJet MFP Printer PIXMA G3411 WiFi

199.99

Në Stok

Additional information

Brendi

Canon

Funksionet

Wi-Fi, Print, Copy, Scan, Cloud Link

Teknologjia

2 FINE fishek (e zezë dhe me ngjyra)
rezervuar i rimbushjes se ngjyres për printer

Suporton letrat

Letër e thjeshtë
Letër me rezolucion të lartë (HR-101N)
Letër fotografike Plus Glossy II (PP-201)
Letër fotografike Pro Luster (LU-101)
Letër fotografike plus gjysmë shkëlqim (SG-201)
Letër fotografike me shkëlqim "Përdorimi i përditshëm" (GP-501)
Letër fotografike mat (MP-101)
Zarf

Maksimui i letrave

Tabaka e pasme: Maks. 100 fletë (letër e zakonshme)

Madhësia e letres

A4, A5, B5, 10x15cm, 13x18cm, 20x25cm, Envelopes (DL, COM10), Letter, Legal

Lloji i skenerit

Skaner fotografish dhe dokumentesh me shtrat të sheshtë CIS

Madhesia e skenerit

216 x 297 mm

Maksimumi i kopjeve

deri 20 kopje

Konektimi

Hi-Speed USB (B Port)
Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n
Wi-Fi Security: WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP, Administration password

Ekrani

LCD (1.2 inch segment mono)

Sistemim i operimit

Windows 10 , Windows 8.1, Windows 7 SP1
.NET Framework 4.5.2 or 4.6 is required

Sistemet celulare të mbështetura

iOS, Android, Windows 10 Mobile

Dimenzionet

445 x 330 x 163 mm

Garancioni

Deri 12 muaj

Menu Kryesore