Helmet MSH-10

64.9979.99 (-19%)

Në Stok

Additional information

Brendi

MS

Materiali

EPS + PC

Përmasat

M (54-57 cm, 350 g) L (58-61 cm, 360 g)

Bateria

Litium Polimer-750 mAh

Kohëzgjatja

> 20 orë përdorim aktiv

Karikimi me USB

3 orë

Dritat

4 mënyra Drita e përparme dhe e pasme

Menu Kryesore