HP E24i G4 24 inch monitor

259.99

Në Stok

Category:

Additional information

Madhësia e ekranit (diagonale)

60,96 cm (24")

Teknologjia e paneleve

IPS

Koha e përgjigjes (tipike)

5ms GtG (me overdrive)[1]

Pa dridhje

po

Raporti i pamjes

16:10

Trajtimi i ekranit

Kunder vezullues jo vezullues anti refleks

Lloji i hyrjes në ekran

1 VGA
1 USB Type-B
1 DisplayPort™ 1.2 (me mbështetje HDCP)
1 HDMI 1.4 (me mbështetje HDCP)
4 USB-A 3.2 Gjenerata 1

Rezolutat e mbështetura

1024 x 768
1280 x 1024
1280 x 720
1280 x 800
1440 x 900
1600 x 900
1680 x 1050
1920 x 1080
1920 x 1200
640 x 480
720 x 400
800 x 600

Zona e shfaqjes (metrike)

51,84 x 32,4 cm

Montimi VESA

100 mm x 100 mm

Hapësira e pikselit

0,27 mm

Raporti i kontrastit

1000:1

Raporti i kontrastit të ekranit (dinamik)

5000000:1

rrotullues

±45°

Shfaq ngjyrat

Mbështeten deri në 16.7 milionë ngjyra (përmes teknologjisë FRC)

Rezolucioni (maksimumi)

WUXGA (1920 x 1200 @ 60 Hz)

Portet

Ethernet

Nr

USB Lloji-A

4 Shpejtësia e sinjalizimit USB Type-A SuperSpeed ​​5 Gbps

USB b (aktivizimi i qendrës)

1 USB-B

VGA

1 VGA

HDCP

Po, DisplayPort™ dhe HDMI

HDMI

1 HDMI 1.4

DisplayPort™

1 DisplayPort™ 1.2

Menu Kryesore