Karrige gaming White Shark Terminator

258.00

Në Stok

White Shark TERMINATOR është një karrige lojrash me një sipërfaqe të bërë nga poliestër dhe pëlhurë / tekstil në të zezë / gri. Pushimoret e duarve janë fikse dhe nuk mund të rregullohen. Lartësia e ulëses gjithashtu mund të rregullohet me një mekanizëm në anën e poshtme të karriges. Mbështetësja mund të bllokohet në çdo pozicion me një dorezë në anën e djathtë të karriges. Janë jastëkët shtesë për kokën dhe pjesën e pasme në paketim.

Additional information

Brendi

White Shark

Materiali i këmbës

Plastikë

Materiali mbulues

PU

Ngjyra

E zezë/ hirtë

Materiali i kornizës

Metal

Lloji i bazës

5 yje/ plastikë

Lartësia e shpinës

83 cm

Madhësia e sediljes

51 x 52 cm

Lartësia e sediljes

45,5 – 52,5cm

Menu Kryesore