Kornizë me Kamerë për Makinë

17.9927.99 (-36%)

Në Stok

Kamera e pasme e targave evropiane. Kjo mbajtëse targash me kamerë ka kënd shikimi 170 gradë, është i papërshkueshëm nga uji dhe ka vizion nate, kështu që mund ta përdorni edhe në errësirë. Kjo kamerë është e pajisur me të gjitha kabllot e nevojshme. I përshtatshëm për monitorët me hyrje RCA / Tulip.

Categories: ,

Additional information

Gjerësia

54,5 cm

Lartësia

14 cm

Dimensionet brenda

Gjerësia 52,5 cm Lartë 11.5 cm

Sistemi

PAL

Piksele

720×480

Rezolucioni

420 Linja TV

Dalja e videos

75 Ohm

Fuqia

12v

Gjatësia e kabllit

5M

Menu Kryesore