Kufje Gaming eShark ESL-HS5 KUGO, të zeza

49.90

Në Stok

Të thjeshta por të fuqishme. Modeste por elegante. Zë i freskët nga kufjet 50 mm dhe mikrofon gjithëpërfshirës, ju lidhin me lojën në një nivel tjetër.

Jastëkë të butë, të rehatshëm që peshojnë vetëm 280g do ta bëjnë lojën tuaj të këndshme, madje edhe për periudha më të gjata.

Një mikrofon i krijuar për komunikim me shokët tuaj në situatat më dinamike dhe stresuese. Heshtni mikrofonin tuaj nëse është e nevojshme. Shtrirja e frekuencës 50 Hz – 16 kHz.

KUGO vjen me përshtatës audio 2 x 3,5 mm në 1 x 3,5 mm 4 pin, i cili ju lejon të përdorni këto kufje me konzolën PlayStation.

Additional information

Brendi

eShark

Shtrirja e frekuencës (Hz)

20Hz – 20kHz

Rezistenca e kufjeve (Ohm)

32

Ndjeshmëria e kufjeve (dB)

100 dB

Madhësia e Kufjes (mm)

50 mm

Rezistenca e mikrofonit (Ohm)

2,2 kOhm

Ndjeshmëria e mikrofonit (dB)

-38db

Interface

USB 2.0

Gjatësia e kabllit (m)

2m

Kontrolli i volumit

Kontrollet në kabllo

Butoni i heshtjes

Po

Mikrofon

Po

Materiali

Plastike / Metal

Ndriçimi

Po, logo

Menu Kryesore