Maus Gaming eShark ESL-M3 Aikuchi

49.90

Në Stok

Ky maus është i fuqizuar nga sensori optik Pixart 3330 me deri në 7200 DPI dhe FIRE butonin kushtuar së bashku me 7 butona të tjerë të programueshëm.

Aikuchi është i pajisur me tetë butona të programueshëm në mënyrë të pavarur të cilat gjithashtu mund të përdoren si komanda makro. Butoni anësor, Fire, mbrapa dhe përpara, së bashku me butonat DPI, janë vendosur në mënyrë ergonomike për përshtatje dhe lehtësi optimale.

Përjetoni sensorin optik Pixart 3330 të klasit të lojrave me precizion të lartë me ndjeshmëri deri në 7200 DPI dhe shpejtësi ultrapolling 1000Hz.

Additional information

Brendi

eShark

Lloji i mausit

Butonat 8D – 8

Chipset

Pixart 3330

Lloji i sensorit

Optik

Rezolucioni

7200

Përshpejtimi

30G

Ndriçimi

RGB me 16.8 milion ngjyra të personalizueshme

Ngjyra

E zezë

Ndërfaqja

USB 2.0

DPI

7200

Gjatësia e kabllos [m]

1.8

Dimensionet [mm]

124x68x43

Pesha [g]

150

Menu Kryesore