Projektor UHD LED 8K

180.00250.00 (-28%)

Në Stok

Additional information

Brendi

Oem

Android

9.0

Bluetooth

Yes

Wifi

2.4 / 5G

Ekran Të Gjerë

16:9

Burim Drite

LED 50000h

Ekrani

120 inç dhe altoparlantët stereo të integruar

Shkëlqim

7000 lumen

Menu Kryesore