Smart Watch GearFit HW28

40.00

Out of stock

Cilësimet e shumë temave
Modaliteti i kartës së adresës
Libri i adresave të telefonit
Shfaq kodin shëndetësor, hap aplikacionin
Pagesa jashtë linje
Telekomanda inteligjente
Ruaj shëndetin
Asistent zanor
Zbulimi i sheqerit në gjak, monitorimi i gjumit, monitorimi i oksigjenit në gjak
15 mënyra sportive, stërvitje eliptike, në këmbë, joga, stërvitje për forcë, lëvizje e lirë, ngjitje malesh,
Ecje, Futboll, Badminton, Tenis, Basketboll, Çiklizëm jashtë derës, Vrapim jashtë derës,
Në çiklizëm në derë, në vrapim në derë.
Asistencë inteligjente artificiale inteligjente pa duar
Thirrjet me Bluetooth, funksionet e portofolit, kujtesë informacioni, pranim, SMS, Whatsapp, Ne Chat, Facebook, QQ dhe informacione të tjera të mediave sociale.
Funksionet e butonit të dyfishtë
Kyçja e fjalëkalimit
Gjeni një byzylyk
Funksioni inteligjent i ekranit të ndarë
Moti në kohë reale
Pedometër, Luaj muzikë

Categories: ,

Specifikimi

Additional information

HW 28

46,8*10,7 mm

Çipi kryesor

HS 6621

Memorie

SRAM 64M+ 160KB

G- Sensori

Tianyi Core 3300

Ekran i rrumbullakët

me ngjyra 1,39 inç 360*360 pixel

Bateria

Poymeter 300MAH

papërshkueshëm nga uji

IP67

Bluetooth

5.0

Smart Watch GearFit HW28

40.00

Përzgjedhja Produkteve

Ska Produkte në Shportë.