Wireless Panoramic IP Camera 360 FishEye

16.99

Clear
SKU: K2023000040 Category:

Specifikimi

Additional information

Lloji

WIFI IP Camera Fisheye

Numri i produktit

ASP-VR333-200W

Materiali

plastik

Reslouiton

2.0MP 1080P CMOS

Lente

1.44 mm

fuqi

TF 32 GB

Temperatura e punës

-10℃~+60℃

audio

Zëri i integruar audio me dy drejtime, mikrofoni dhe altoparlantët, tingulli i komunikimit të qartë

alarmi

alarmi me valë, alarmi i zbulimit të lëvizjes dhe video, informacioni i alarmit shtyn këshilla për telefonin celular, vendosni detyrat e shpërndarjes së alarmit dhe funksione të tjera

mbështet

mbështet rishikimin e punës së rrjetit wifi për celular.

Wireless Panoramic IP Camera 360 FishEye

16.99

Add to Cart

Përzgjedhja Produkteve

Ska Produkte në Shportë.