Kamerë e Jashtme Wireless – Batteri

53.00 49.99 (-9%)

Out of stock

Clear
SKU: K2023000014 Categories: , Tags: , , ,

Specifikimi

Additional information

Imazhi

Sensori i imazhit 2.0MP

Rezultati

1920×1080p

Lente

130° me kënd të gjerë

PR

Sensori i lëvizjes PIR, zbulimi i saktë i lëvizjes

Vizioni i natës

Gama IR: 10 M

Shpejtësia e kuadrove

1920*[email protected]

Hardware

Një mikrofon dhe një altoparlant

WIFI

IEEE 802.11 b/g/n

Bateri

2 × Bateri standarde 3000 mAh

Temperatura

-10~55 °C

Kamerë e Jashtme Wireless - Batteri

53.00 49.99 (-9%)

Përzgjedhja Produkteve

Ska Produkte në Shportë.