Karrige Gaming White Shark Gaming Kings Throne

156.00

Në Stok

Karrige për lojëra KINGS THRONE e cila sjell rehati dhe elegancë në shtëpinë apo zyrën tuaj, duke ju ndihmuar të arrini performancë të lartë, qoftë gjatë një dite me punë në kompjuter apo duke luajtur lojërat e juaja të preferuara. Karrige-ja është e mbuluar me lëkurë. Ajo ka kapacitet prej 130 kg. Ka mundësi të rrotullimit 360°

Additional information

Brendi

White Shark

Materiali

Eco Lëkure

Ndërtimi i kornizës

Plastik

Gjerësia e pasme

67 cm

Lartësia e pasme

67 cm

Madhësia e ulëses

48 cm x 48 cm

Lartësia e ulëses

nga 43 cm në 53 cm

Kapaciteti

130kg

Menu Kryesore