Mini Wifi Kamere Magnet

18.00 14.99 (-50%)

Clear
SKU: K2023000038 Category:

Additional information

Cilësia

2.0MP 1080P Full HD Infrared.

Konsumi i energjisë

240MA/3.7V

Formati i videos

AVI

Ndriçimi minimal

1LUX

Koha e regjistrimit të vazhdueshëm

1 orë ose më shumë

Numri i kornizës

25

Këndi i shikimit

90 gradë

Distanca e kamerës së zbulimit të lëvizjes

6 metra drejt

Rezolucioni

1080P/720P/640P/320P

Formati i ngjeshur

H.264

Gama e regjistrimit

5m2

Lloji i kartës së kujtesës

kartë TF (nuk përfshihet)

Temperatura e ruajtjes

-20-80 gradë Celsius

Temperatura e funksionimit

-10-60 gradë Celsius

Lagështia e funksionimit

15–85% RH

Shfletuesi i uebit

IE7 dhe më lart, krom, safari firefox. etj

Softueri i luajtjes

VLCPlayer/SMPlayer

Sistemi operativ i kompjuterit

Windows/Mac OS X

Sistemi operativ celular

Android/iOS

Menu Kryesore