MS MS NEMESIS C700 optical gaming mouse

32.99

Në Stok

Category:

Additional information

Brendi

MS NEMESIS C700

Lloji

Maus lojrash optike

Shpejtësia

800/1600/3200/4800/6400/12000 DPI me çelësa të programueshëm

Ndriqimi

USB
lidhës dhe ndriçim RGB

Dizajni

dizajn i shpuar dhe i zi

Menu Kryesore