Çantë Multi-Funksionale

30.0060.00 (-50%)

Out of stock

– Material që i reziston ujit
– Ngjyra komplet e zezë dhe hiri (gri) me të zezë
– Xhepa dhe hapësira të shumta për gjithçka
– Hapësira e posaçme për këpucë
– Xhepin për pasaportë dhe dokumente
– Mund të përdoret si çantë shpine, çantë krahu apo për ta bartur në dorë
– Pesha 1.3kg
– Kapaciteti 40 litra

Përshkrimi

Super Zbritje! Nga 60€ për vetëm 30€ 🔴

Çanta më multi-funksionale për të cilën të gjithë kemi nevojë!

E bërë nga material i qëndrueshëm dhe i lehtë, kjo çantë ka xhepa të shumtë, duke ua bërë jetën më të lehtë sa herë që udhëtoni.

Pa marrë parasysh a po niseni për ndonjë udhëtim pune apo me familjen për pushime, kjo çantë multifunksionale me plot kuptimin e fjalës, që i reziston edhe ujit, është çanta që ju duhet.

E përsosur për çdo madhësi: palosni gjithçka që ju nevojitet për udhëtimin tuaj të ardhshëm nëpër xhepat multi-funksionalë

– Material që i reziston ujit
– Ngjyra komplet e zezë dhe hiri (gri) me të zezë
– Xhepa dhe hapësira të shumta për gjithçka
– Hapësira e posaçme për këpucë
– Xhepin për pasaportë dhe dokumente
– Mund të përdoret si çantë shpine, çantë krahu apo për ta bartur në dorë
– Pesha 1.3kg
– Kapaciteti 40 litra

Me këtë çantë të vërtetë multi-funksionale ju do t’i paketoni shumë shpejt të gjitha gjësendet që ju duhen për udhëtim.

Tani e tutje kur keni për të udhëtuar nuk keni pse e lodhni kokën për çantë, ajo është këtu tashmë.

Çantë Multi-Funksionale

30.0060.00 (-50%)

Përzgjedhja Produkteve

Ska Produkte në Shportë.