MS MSI NEMESIS C350 gaming mouse

16.99

Në Stok

Category:

Additional information

Brendi

MS

Lloji

Maus lojrash me tela

rezolucion

(Instant 704) 800-1600-2400-3200 DPI

Lidhet

me port USB dhe kabllo gërshet 1.5 m

Perputhshmeria

Windows 2000 / XP / 9X / VISTA / 7/8/10

Menu Kryesore