Shtrojë për karrige gaming, eSHark ESL-CM1 TATAMI

44.90

Në Stok

Jastëk dyshemeje

Dyshekja e dyshemesë e transformon karrigen tuaj të lojërave në një fron lojrash të denjë për një mbret
Yugake parandalon gërvishtjet e dyshemesë tuaj gjatë seancave intensive të lojërave dhe siguron stabilitet shtesë
Mbron token nga gërvishtjet e dyshemesë

Category:

Additional information

Brendi

eShark

Dimenzionet

Dimensionet (cm): 120cm (R) x 0,4cm

Lloji i produktit

Shtrojë për karrige gaming

Menu Kryesore